Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33ATWPS0331B1ZV
Call 0804383423372% Response Rate
Send Enquiry





Product Brochure
| Usage/Application | Gifts |
| Color | Red, White, Blue |
| Size | 1.75*4 Inch |
| Pattern | Photo Printed |
| Code | KC2011 |
| Type | Sublimation |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Heart Shape |
View Complete details














Product Brochure
| Material | Metal |
| Color | Blue, Red, Orange |
| Usage/Application | Gift |
| Code | KC2013 |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Heart Shape |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | Sublimation |
View Complete details













Product Brochure
| Material | Metal |
| Usage/Application | Gifts |
| Code | KC2001 |
| Packaging Size | 2*3 Inch |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Square,Star,Heart Shape |
| Type | Sublimation |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details



Product Brochure
| Material | Metal |
| Usage/Application | Gifts |
| Color | White, Red, Blue |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Pattern | Printed |
| Shape | Square |
| Thickness | 4 mm |
| Weight | Upto 10g |
View Complete details













Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Metal |
| Usage/Application | Gifts |
| Brand | Sudi Store |
| Code | MKC |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Heart,Square,Round Shape |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details

Product Brochure
| Size | 2*2 |
| Pattern | Plain |
| Material | Metal |
| Usage/Application | gift |
| Color | Blue |
| Brand | sudi |
| Thickness | 2mm |
| Is It Customized | Customized |
| Code | kc2011 |
| Type | Sublimation |
View Complete details



Product Brochure
| Size | 2*2 |
| Pattern | Photo Printed |
| Material | MDF |
| Usage/Application | gift , home |
| Color | brown |
| Type | Sublimation |
View Complete details