Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33ATWPS0331B1ZV
Call 0804383423372% Response Rate
Send Enquiry















Product Brochure
| Capacity | 750 mL |
| Material | Aluminum |
| Maximum Cutting Speed | 200 mm/sec |
| Power | 200/280/320/1250w |
| Dimension | 30 x 38 cm |
View Complete details














Product Brochure
| Capacity | 750 mL |
| Material | Aluminum |
| Production Capacity | 30 BPM |
| With Sipper | Yes |
| Shape | Round |
View Complete details








Product Brochure
| Capacity | 750 mL |
| Material | Aluminum |
| Brand | sudi |
| With Sipper | Yes |
| Shape | Round |
View Complete details















Product Brochure
| Capacity | 750 mL |
| Production Capacity | 30 BPM |
| Capacity(Bottle/Hour) | 500 |
| Material | Aluminum |
| Brand | sudi |
| With Sipper | Yes |
| Shape | Round |
View Complete details










Product Brochure
| Capacity | 750 mL |
| Material | Aluminum |
| Brand | sudi |
| With Sipper | Yes |
| Shape | Round |
View Complete details







Product Brochure
| Capacity | 750 mL |
| Material | Aluminum |
View Complete details















Product Brochure
| Production Capacity | 30 BPM |
| Capacity | 750 mL |
| Material | Aluminum |
| Machine Type | Semi-Automatic |
| Brand | sudi |
View Complete details















Product Brochure
| Capacity | 750 mL |
| Production Capacity | 30 BPM |
| Machine Type | Automatic |
| Material | Aluminum |
| With Sipper | Yes |
| Brand | sudi |
| Shape | Round |
View Complete details










Product Brochure
| Production Capacity | 40 BPM |
| Capacity | 750 mL |
| Material | Aluminum |
| Machine Type | Automatic |
View Complete details










Product Brochure
| Capacity | 500 Piece/Hour |
| Object To Be Printed | yes |
| Country of Origin | Made in India |
| power | 350W. |
| Machine Type | automatic |
View Complete details















Product Brochure
| Automation Grade | Automatic |
| Stroke Length | 750 mL |
| Production Capacity | 30 BPM |
| Material | Aluminum |
| Shape | Round |
| Machine Type | Automatic |
| Capacity | 750 mL |
View Complete details















Product Brochure
| Automation Grade | Automatic |
| Stroke Length | 750ml |
| Number Of Mugs | 2 Mug |
View Complete details