Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33ATWPS0331B1ZV
Call 0804383423372% Response Rate
Send Enquiry















Product Brochure
| Platen size | 30 x 38 cm |
| Power rating | 200/280/320/1250w |
| Automation grade | Automatic |
| Max temperature | 200 °C |
| Voltage | 220V/110V |
| Display type | Digital |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details















Product Brochure
| Machine Type | Combo 5 In 1 |
| Max Working Size | 15x15 inch |
| Application | Combo Use |
| Max Temperature | 200 C |
| Power Consumption | 200/280/320/1250w |
| Automation Grade | Automatic |
| Country Of Origin | Made In India |
View Complete details









Product Brochure
| Temperature | 200 degree Celsius |
| Automation Grade | Manual |
| Brand | EPSON |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details











Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | sudi |
| Voltage | 220 |
| Max Temperature | 200 degree Celsius |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Product Type | Heat Transfer |
View Complete details










Product Brochure
| Temperature | 200 degree Celsius |
| Brand | EPSON |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details










Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Capacity(Prints/Hour) | 300 |
| Model Name/Number | wm505 |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Material | Metal |
| Brand | sudi |
| Voltage | 220V |
View Complete details